Wirtualna wycieczka Wirtualne archiwum Facebook Kup bilet
Dogville http://www.teatr.elblag.pl/wiosna-w-teatrze http://www.teatr.elblag.pl/wiosna-w-teatrze http://www.teatr.elblag.pl/wiosna-w-teatrze http://www.teatr.elblag.pl/wiosna-w-teatrze http://www.teatr.elblag.pl/wiosna-w-teatrze http://www.teatr.elblag.pl/wiosna-w-teatrze http://www.teatr.elblag.pl/wiosna-w-teatrze http://www.teatr.elblag.pl/wiosna-w-teatrze http://www.teatr.elblag.pl/krakowiacy-i-gorale-czyli-cud-mniemany wiosna Kup Bilet
A A A

Aktualności

Zapraszamy na spektakl rodzinny.

"Zwierzęta doktora Dolittle"

16 października 2016 - godz. 16:00

Cena biletów 19 zł/os.

Aleksandra Wojtysiak w Teatrze Polskiego Radia

Aleksandra Wojtysiak w Teatrze Polskiego Radia

opublikowano: 22-03-2017

18 marca można było wysłuchać emisji premierowego słuchowiska Teatru Polskiego Radia „Niewidzialny teatr”. Autorem słuchowiska i jego reżyserem jest Mateusz Tracz. „Niewidzialny Teatr” to fascynująca opowieść o wielkim kompozytorze i dyrygencie epoki romantyzmu Ryszardzie Wagnerze i jego wizji teatru muzycznego w Bayreuth. W roli Wagnera usłyszymy Andrzeja Chyrę, a rolę żony Wagnera – Cosimy, reżyser powierzył aktorce Teatru im. Aleksandra Sewruka Aleksandrze Wojtysiak.

Oto opowieść o mieście zwanym Dogville…

Oto opowieść o mieście zwanym Dogville…

opublikowano: 22-03-2017

...takimi słowami zaczyna się tytułowy spektakl, którego premiera odbędzie się w najbliższy piątek (24 marca) na deskach elbląskiego teatru.

Przyznaj Aleksandra

Przyznaj Aleksandra

opublikowano: 13-03-2017

Przyznaj Aleksandra dla najpopularniejszego aktora bądź aktorki. Rozpoczęło się głosowanie

 
Spektakl Śmiertelna Pułapka odwołany

Spektakl Śmiertelna Pułapka odwołany

opublikowano: 07-03-2017

Ważna informacja dotycząca spektaklu Śmiertelna pułapka

 Dreszczowiec z przymrużeniem oka

Dreszczowiec z przymrużeniem oka

opublikowano: 01-03-2017

7 marca o godz. 18 na Małej Scenie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Scena przy stoliku. Teatr im. Aleksandra Sewruka i Stowarzyszenie Alternatywni tym razem zapraszają na sztukę Harolda Pintera, Samoobsługa. Wstęp wolny.