Wirtualna wycieczka Wirtualne archiwum Facebook Kup bilet
Kup bilet wiosna
A A A
Oświadczenie Teatru

Oświadczenie Teatru

28-12-2017

W związku z wieloma plotkami jakie ostatnio dotarły do nas na Teatralną 11 musimy wydać "specjalne" oświadczenie

W związku z wieloma plotkami jakie ostatnio dotarły do nas na Teatralną 11 musimy wydać "specjalne" oświadczenie :)
Drodzy Widzowie!
To prawda! W Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu przetrzymujemy dwóch brytyjskich pilotów. Prawdą jest również fakt, że w naszym gmachu znajduje się bezcenny obraz „Upadłej Donny z wielkim cycem” - obraz mistrza damskich biustów van Klompa!

Pod koniec grudnia wydzierżawiliśmy Dużą Scenę u Sewruka pewnemu francuskiemu restauratorowi, który zmienił to miejsce w uroczą kawiarnię. Niestety, nie byliśmy w stanie przewidzieć jakie konsekwencje będą wynikały z tej – wydawałoby się – słusznej decyzji. Otóż! Okazało się, że właściciel kawiarni Rene Artois, robi wszystko by jego żona Edith nie dowiedziała się, iż ma on romans z kelnerkami Yvette i Mimi. Oczywiście Yvette nie wie o romansie z Mimi, a Mimi o romansie z Yvette! Czy boimy się, że wybuchnie w Elblągu seks-skandal?! Owszem! Ale wiecie jacy są Ci Francuzi...

Nie chcemy „donosić”, ale mamy problem ze skorumpowanymi niemieckimi oficerami, natrętnym francuskim Ruchem Oporu... no i jeszcze z tym oficerem Crabtree w przebraniu francuskiego żandarma. Nie chcemy zrzucać winy na innych, ale musimy wspomnieć, że za całe zamieszanie jest odpowiedzialny Jan Tomaszewicz, znakomity reżyser i aktor. W to wszystko „wciągnęliśmy” Adama Bałdycha, wybitnego muzyka jazzowego, a także Tatianę Kwiatkowską, ikonę scenografii teatralnej choreografa, Tomasza Tworkowskiego. Gdybyśmy wiedzieli wcześniej, że będą „takie jaja”, to może byśmy nie angażowali w to tyle osób.

"Słuchaj uważnie. Powiem to tylko raz."
Premiera `Allo`Allo 30 grudnia!